Chráněná dílna

Komplexní dodavatel služeb s náhradním plněním

Kdo jsme

  • česká firma

  • sídlo v Praze

  • založeno v roce 2003

  • přímý poskytovatel náhradního plnění

  • přes 50 zaměstnanců (30 OZP)

  • pobočky ČR, SR, PL, HU, RO

  • působíme v DE, AT, HR, BG - EU

  • certifikace ISO 9001 a 14001

Náhradní plnění

Zaměstnáváme více než 50% zaměstnanců na zřízených nebo vymezených chráněných pracovních místech (§ 75 zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů), kteří jsou osobami se zdravotním postižením – jsme přímým poskytovatelem náhradního plnění.

Vytváříme chráněná pracovní místa pro hendikepované.

Jsme komplexní dodavatel s jednou z nejširších nabídek služeb na trhu.

Zaměstnáváme více než 50 osob se zdravotním postižením.

Celkový objem náhradního plnění dosahuje téměř 10 mil. Kč ročně.

JIŽ 20 LET JDEME CESTOU POMOCI HENDIKEPOVANÝM

Oblasti spolupráce

KOMPLEXNÍ TISKOVÁ ŘEŠENÍ

Tisková řešení a řízené tiskové služby na míru, analýzy, optimalizace a návrhy tiskových řešení. Zabezpečení a monitoring, vlastní autorizované servisní středisko.

DOKUMENTOVÁ ŘEŠENÍ

Digitalizace a vytěžování dat přírůstkové dokumentace (faktury, dodací listy, smlouvy apod.), digitalizace archivu. Oběh a řízení toku firemních dokumentů (DMS), outsourcing dokumentových činností – podatelny a centrální produkce.

KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY

Kancelářské potřeby, drogerie, hygiena, vybavení kanceláří, kancelářský nábytek, reklamní a dárkové předměty s distribucí až na Váš pracovní stůl.

INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

Návrhy, dodávky a implementace HW a SW řešení. Od koncových stanic (notebooky, počítače, tablety), přes video konference, prvky síťové infrastruktury až po servery, storage, zálohování nebo kybernetickou bezpečnost.

ŠKOLSTVÍ A DOTAČNÍ MANAGEMENT

Multimediální produkty Omnneo pro školství, vybavení školících a zasedacích místností, komplexní dotační management a příprava dotací z EU, vlastní vzdělávací středisko akreditované MŠMT.

OOPP a BOZP

Ochranné osobní pracovní pomůcky (OOPP), spotřební materiál a bezpečnostní značení, bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP), koordinace BOZP na staveništi nebo revizní činnost.

Reference

Klíčová partnerství

Mgr. Přemysl Pavel
obchodní ředitel

+420 721 285 606
pavel@lamda.cz

www.lamda.cz