Výkup prázdných kazet

Společnost Lamdaprint CZ s.r.o. vykupuje od svých zákazníků prázdné tonerové i inkoustové kazety a tím mimo jiné společně přispíváme k ochraně životního prostředí.

Pokud máte nepoškozené prázdné kazety, nevyhazujte je, ale kontaktujte nás na e-mailu: obaly@lamda.cz. Obaly od vás převezmeme osobně, menší množství je možné zaslat po domluvě i poštou.   

 

Typy vykupovaných kazet a jejich cena

Společnost Lamdaprint CZ s.r.o. vykupuje pouze prázdné originální tiskové kazety, ostatní ale můžeme ekologicky zlikvidovat.

Typy prázdných kazet, které Lamdaprint CZ s.r.o. vykupuje, najdete v tomto přehledném ceníku.

 

Podmínky výkupu prázdných kazet

  • Prázdné originální tiskové kazety se vykupují pouze od aktivních zákazníků společnosti Lamdaprint CZ s.r.o., kteří od ní odebírají tiskový spotřební materiál.
  • Kazety nesmí být mechanicky ani nijak jinak poškozené – nesmí na nich být rýhy nebo praskliny, nesmí mít promáčknuté elektrické kontaky, ulomené části apod.

 

Platební podmínky výkupu

Částka za vykoupené kazety se proplácí převodem na účet na základě faktury – daňového dokladu.

 

Možnosti doručení prázdných kazet

  • Osobně nebo přepravní službou na adresu Lamdaprint CZ s.r.o., K Bílému Vrchu 2960/8, 193 00 Praha 9 - Horní Počernice.

  • Dopravou společnosti Lamdaprint CZ s.r.o. na území hlavního města Prahy a u většího množství po předchozí dohodě.

 

Ke kazetám je potřeba přiložit vyplněný a podepsaný Protokol o výkupu.

Zásilky se musí vždy označit jménem dodávající firmy. Neoznačené zásilky budou převzaty v režimu Převzetí zdarma.

Odvoz použitého spotřebního tiskového materiálu je možné objednat na e-mailu: obaly@lamda.cz nebo domluvit s obchodním zástupcem.

 

Ostatní

Společnost Lamdaprint CZ s.r.o. nabízí svým zákazníkům zpětný odběr použitého spotřebního tiskového materiálu v režimu výkupu nebo převzetí zdarma

Výkup: Na výkupové položky je po jejich přijetí vystavena skladová příjemka a dodávající firma na jejím základě vystaví fakturu společnosti Lamdaprint CZ s.r.o.

Nevýkupové položky mimo spotřebního materiálu značky Lamda® se odebírají s poplatkem 4,- CZK / 1 kg a jsou uvedeny ve skladové příjemce firmy.
Faktury v režimu výkupu nahrazují certifikát o ekologické likvidaci.

Převzetí zdarma: Odběr 1 x za kvartál proti vystavenému certifikátu o ekologické likvidaci. Výkupová cena je zohledněna v ceně dodávaného spotřebního tiskového materiálu… bez poplatku.

 

Pozor!

Kazety pro reklamace nikdy neposílejte společně s kazetami pro výkup nebo likvidaci!

Kazety určené pro reklamace je nutné posílat zvlášť s označením „REKLAMACE“.

Pokud jsou kazety pro reklamace zaslány společně s kazetami pro výkup nebo likvidaci, vystavuje se odesílatel riziku nevratné záměny, kterou společnost Lamdaprint CZ s.r.o. nemůže ovlivnit.