Doživotní záruka Lamda produktů

100 % kvalita našich produktů je zaručena moderními technologiemi i prvotřídními materiály, a také trvalou kontrolou kvality. Při renovaci používáme jen nepoškozené, nebo zcela nové součásti, maximální je i kvalita tonerového prachu. Vzhledem k těmto skutečnostem poskytujeme na tonery do laserových tiskáren a inkoustové náplně doživotní záruku.

Doživotní záruka platí pouze na produkty, které jsou v standardním sortimentu společnosti Lamdaprint CZ s.r.o. a používají se pro osobní potřebu, ne pro další prodej. Záruka se nevztahuje na originální tiskové tonery a kazety jiných firem.

Doživotní záruka znamená, že laserový toner nebo inkoustovou kazetu v případě mechanické závady firma prvnímu spotřebiteli, prostřednictvím oficiálního prodejce, opraví nebo vymění, a to po celou dobu jejich životnosti.

 

Všeobecné podmínky Doživotní záruky

  • Oprava, případně výměna toneru nebo kazety v rámci doživotní záruky je uplatnitelná kdykoli během životnosti toneru nebo kazety u prvního spotřebitele.
  • Toner nebo kazeta musí být započata používat v rámci expirace. U laserového toneru jsou to 2 roky, u inkoustové kazety je to 6 měsíců.
  • Oprava nebo výměna bude provedena pouze v případě, že první spotřebitel předá větší část výrobku, z které bude možné určit, o jaký model se jedná.
  • Pokud bude doživotní záruka uplatňována na typ toneru nebo kazety, který již není v prodeji nebo ho není možné opravit, bude výrobek prvnímu spotřebiteli vyměněný za typ nahrazující.  

 

Další informace k zabezpečení kvality a doživotní záruce výrobků Lamda najdete v části TOP kvalita.

 

Kompletní certifikát kvality ke stažení: Lamda certifikát kvality – úplný text