The Quality Inside

Více než 20 let zkušeností, moderní technologie, prvotřídní materiály, testy a trvalá kontrola zaručují 100 % kvalitu našich produktů.

Vzhledem k těmto skutečnostem poskytujeme na tonery do laserových tiskáren a inkoustové náplně Lamdaprint CZ s.r.o. doživotní záruku.

 

Management kvality

 

Výrobní závod společnosti Lamdaprint CZ s.r.o. je certifikovaný podle normy ISO-9001:2000. Výkon našich tonerů se určuje podle normy ASTFM F1856, která je celosvětově uznávaným standardem. Každý toner je samozřejmě testován, než je zabalen pro expedici k vám.

 

Optimální poměr cena - výkon

 

S produkty od nás můžete při vynikající kvalitě tisku a stejném, nebo i vyšším, počtu vytištěných stran v porovnání s originálem ušetřit 50 % nákladů. Poměr cena – výkon je tedy při zachování maximální kvality tisku ekonomicky velmi zajímavý.

 

Zodpovědnost, životní prostředí

Při výrobě Lamda produktů se samozřejmě dodržují všechny právní předpisy a kritéria pro ochranu životního prostředí. Recyklované produkty společnost Lamdaprint CZ s.r.o. plnohodnotně a ekologicky čistí tak, aby zátěž na životní prostředí byla minimální.

 

 

Kompletní certifikát kvality ke stažení: Lamda certifikát kvality